Opcje przeglądania
Producent

Koła do rusztowań

Firma Mega proponuje swoim Klientom szeroki wybór kół do rusztowań. Dysponujemy dużym asortymentem kół dostępnych w różnym zakresie średnic od 100 mm do 200 mm. Proponujemy również koła do rusztowań o rozmaitej średnicy trzpienia mocującego i jego długości. Wytwarzane przez nas zestawy są przeznaczone do rusztowań składających się z różnej ilości modułów i mogą być wykorzystywane przy rozmaitym obciążeniu ramkami rusztowania. Dopuszczalne obciążenie jednego koła waha się od 80 do 400 kg w zależności od konkretnej konstrukcji.

Koła skrętne do rusztowań przejezdnych

W naszej ofercie znajdują się różne typy kół skrętnych przeznaczonych do rusztowań przejezdnych. Mamy zarówno koła skrętne z hamulcem, jak i takie, które są go pozbawione. Koła wyposażone w hamulce są niezbędne do prawidłowej eksploatacji rusztowania mobilnego, pozwalają bowiem na zablokowanie go w wybranym położeniu roboczym i uniemożliwiają jego niekontrolowane przesunięcie się podczas prowadzenia robót.

Koła do rusztowań warszawskich

Firma Mega dostarcza koła do rusztowań warszawskich. Wytwarzane przez nas koła do rusztowań są wyposażone w trzpień umożliwiający montaż do rusztowania w miejsce nieruchomych stopek. Rusztowania warszawskie to rodzaj rusztowań modułowych. Składają się one z płaskich ram, wykonanych z wytrzymałych rur stalowych lub w niektórych przypadkach aluminiowych. Poszczególne ramki są łączone w konstrukcję przestrzenną, która gwarantuje odpowiednią sztywność i wytrzymałość. Rusztowania warszawskie są chętnie używane we wszelkich pracach budowlano-remontowych oraz instalacyjnych ze względu na prostotę montażu i uniwersalność zastosowań.

Koła do rusztowań przestawnych

Koła do rusztowań przestawnych to elementy, które pozwalają na pełną mobilność przy zachowaniu niezbędnego poziomu bezpieczeństwa. Rusztowania przestawne mogą być wykorzystywane do prowadzenia robót na wysokości bez konieczności budowy stałego rusztowania fasadowego. Dzięki wieńcowi z elastomeru gumowego lub wykonanego z tworzywa sztucznego koła do rusztowań przestawnych umożliwiają przemieszczanie konstrukcji zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz, w dowolnym utwardzonym i stabilnym terenie. Wytrzymałe kółka to możliwość łatwego pokonywania niewielkich nierówności i przeszkód, np. w postaci krawężników czy odwodnień.

Koło do rusztowania skrętne 160mm otwór 36 mm   Koło do rusztowania skrętne 160mm otwór 36 mm
Producent: MEGA sc
Cena: 48,96 zł (netto: 39,80 zł )
szt.
zobacz więcej
(456)Koło skrętne hamulec 200 mm trzpieniem 27 mm (456)Koło skrętne hamulec 200 mm trzpieniem 27 mm
Cena: 47,02 zł (netto: 38,23 zł )
szt.
zobacz więcej
Koło do rusztowania hamulec 100mm otwór 36 mm  Koło do rusztowania hamulec 100mm otwór 36 mm
Cena: 35,91 zł (netto: 29,20 zł )
szt.
zobacz więcej
Koło do rusztowania skrętne 100 mm otwór 36 mm Koło do rusztowania skrętne 100 mm otwór 36 mm
Cena: 33,36 zł (netto: 27,12 zł )
szt.
zobacz więcej
Koło do rusztowania skrętne 125mm otwór 36 mm  Koło do rusztowania skrętne 125mm otwór 36 mm
Cena: 39,52 zł (netto: 32,13 zł )
szt.
zobacz więcej
Koło do rusztowania skrętne hamulec 125mm otwór 36 mm Koło do rusztowania skrętne hamulec 125mm otwór 36 mm
Cena: 41,74 zł (netto: 33,93 zł )
szt.
zobacz więcej
STOPA RUSZTOWANIA, PODSTAWA RUSZTOWANIA 90 mm STOPA RUSZTOWANIA, PODSTAWA RUSZTOWANIA 90 mm
Producent: MEGA sc
Cena: 18,42 zł (netto: 14,98 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl