1pxOpcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Kółka do wózków paletowych

Kółka do wózków paletowych z oferty firmy Mega mogą być używane w wózkach paletowych przeznaczonych do transportu, a także w wózkach unoszących o różnej konstrukcji. Dzięki dobrej jakości kół montowanych przy dyszlu można uzyskać bardzo zadawalającą manewrowość całego urządzenia, a zarazem sprawić, że jego wykorzystywanie będzie prostsze, a transport zabierze mniej czasu. Kółka do wózków paletowych nadają się również do wózków o konstrukcji specjalnej oraz różnego rodzaju manipulatorów, w zależności od występującego w nich maksymalnego obciążenia oraz wymaganej średnicy koła oraz otworu piasty montażowej.

Rolki do wózków paletowych

Rolki do wózków paletowych są wykorzystywane jako element podtrzymujący końcówki wideł. W ofercie firmy Mega są dostępne rolki do wózków paletowych o standardowej średnicy 80 mm. Asortyment obejmuje rolki o różnej szerokości w zależności od konstrukcji wideł wózka. Rolki mają standardowy otwór mocujący w piaście o średnicy 20 mm.

Zastosowano w nich łożyska kulkowe o dobrej jakości, przedłużające żywotność i ułatwiające prowadzenie obciążonego urządzenia. Rolki do wózków paletowych są dostępne w wersjach o różnym maksymalnym obciążeniu. W sprzedaży są modele o nośności 400, 500, 600 lub 700 kg.

Koła do wózków paletowych - podkategorie

rolki do wózków paletowychKoła do wózków paletowych
koła do wózków paletowychKoła do wózków paletowych
piksel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl