1pxOpcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Kółka do wózków paletowych

Kółka do wózków paletowych z oferty firmy Mega mogą być używane w wózkach paletowych przeznaczonych do transportu, a także w wózkach unoszących o różnej konstrukcji. Dzięki dobrej jakości kół montowanych przy dyszlu można uzyskać bardzo zadawalającą manewrowość całego urządzenia, a zarazem sprawić, że jego wykorzystywanie będzie prostsze, a transport zabierze mniej czasu. Kółka do wózków paletowych nadają się również do wózków o konstrukcji specjalnej oraz różnego rodzaju manipulatorów, w zależności od występującego w nich maksymalnego obciążenia oraz wymaganej średnicy koła oraz otworu piasty montażowej.

Rolki do wózków paletowych

Rolki do wózków paletowych są wykorzystywane jako element podtrzymujący końcówki wideł. W ofercie firmy Mega są dostępne rolki do wózków paletowych o standardowej średnicy 80 mm. Asortyment obejmuje rolki o różnej szerokości w zależności od konstrukcji wideł wózka. Rolki mają standardowy otwór mocujący w piaście o średnicy 20 mm.

Zastosowano w nich łożyska kulkowe o dobrej jakości, przedłużające żywotność i ułatwiające prowadzenie obciążonego urządzenia. Rolki do wózków paletowych są dostępne w wersjach o różnym maksymalnym obciążeniu. W sprzedaży są modele o nośności 400, 500, 600 lub 700 kg.

Kółka przemysłowe do dużych obciążeń

Firma Mega dostarcza kółka przemysłowe do dużych obciążeń. W naszej ofercie znajdują się kółka, które pozwalają na przemieszczanie ładunków o znacznej masie przy użyciu ręcznych wózków transportowych. Dostępne są kółka o różnym maksymalnym nacisku sięgającym 800 kg, przeznaczone do urządzeń o wysokim udźwigu w zależności od konstrukcji. Proponujemy Klientom zarówno kółka, jak i rolki. Wytwarzamy modele o korpusach wykonanych z aluminium lub żeliwa oraz rozmaitych wieńcach. W naszym asortymencie można znaleźć kółka przemysłowe do dużych obciążeń z warstwą jezdną wykonaną z elastomeru z poliuretanu lub gumy. Oba te materiały charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz elastycznością. Mogą być używane na różnych nawierzchniach, zapewniając niskie opory toczenia i ułatwiając manewrowanie wózkiem.

Dostępne są również kółka przemysłowe do dużych obciążeń wykonane z poliamidu, które mają konstrukcję monolityczną. Kółka z korpusem i bieżnią zrobioną z poliamidu mogą być odporne na wysokie temperatury. Mają też bardzo dobry poziom odporności na ścieranie i obciążenie, dobrze sprawdzają się również na chropowatych nawierzchniach.

Koła do wózków transportowych

Koła do wózków transportowych są dostępne w różnych rozmiarach. Oferujemy koła o różnej średnicy oraz otworach piasty umożliwiających mocowania. Nasz asortyment obejmuje koła transportowe o różnej szerokości bieżni dopasowane do rozmaitych konstrukcji wózków transportowych. Dostępne koła są wyposażone w łożyska kulkowe. Gwarantuje to wysoką trwałość oraz płynną pracę, która ułatwia obsługę wózka.

Koła do wózków paletowych - podkategorie

rolki do wózków paletowychKoła do wózków paletowych
koła do wózków paletowychKoła do wózków paletowych
piksel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl